Patiekalai.lt

Paieška tinklapyje: Išplėsta paieška

Žodynas


Absolut Vodka


Gamintojas: The Absolut Company, a division of V&S Vin&Sprit AB

Net 400 metų su skandinavišku nuoseklumu švedai tobulina degtinės gamybos įgūdžius. Pietų Švedijoje auginti kviečiai, savitas šių vietų vanduo padeda sukurti tyriausio skonio degtinę. Ahus miestelio apylinkės degtinės mėgėjams yra lyg Bordo - vyną išmanantiems smaguriams. Dėl tos priežasties "Absolut" gaminamas tik Švedijoje.
Ne kiekviena švediška degtinė ABSOLUT-iškai gera. Net iki šiol ieškančius tyro skonio ištakų degtindarius Larsas Olssonas Smithas pralenkė visu amžiumi. Jis 1879 m. pristatė naujos rūšies degtinę, vadinamą “Absoliučiai tyra degtine”. Ši degtinė gaminta pasitelkiant tuomet naują distiliacijos metodą - rektifikaciją. Itin kruopšti distiliacija leidžia švedams jos visiškai nefiltruoti. "Absolut" gamintojai juokauja, jog medžio anglys jiems būtinos tik dešrelėms kepti, o ne degtinei filtruoti. "Absolut Vodka" išsiskiria maloniu lietaus vandens aromatu, glotniu skoniu. Geriausią skonį įgauna atšaldyta iki ledo šaltumo arba ledo gabalėliais "atleidus" jos skonį.
Nors "Absolut" degtinė yra Edisono elektros lemputės bendraamžė, ji kitose šalyse pristatyta tik 1979 metais. "Absolut" greitai patraukė žinovų dėmesį ir 2000 metais pateko į geriausiai parduodamų brangių pasaulio gėrimų trejetuką.

Butelio tūris: 0.5 l
Internetinis adresas: http://www.absolut.com/
Kaina parduotuvėje apie: 30.99 Lt

Prisijungimas

Naujausi receptai

Restoranai

Atsitiktinis patarimas

Rekomenduojama knyga

Kol kas mūsų duomenų bazėje nėra nei vienos knygos.

Restoranų paieška pagal virtuves
Šiandien vardadienius švenčia:

Bedas, Magdalena, Almantas, Danutė, Urbonas, Evelina.

Pasveikink!

Anekdotas

Italija Viename Sicilijos bare kur aišku renkasi tik tikri italai vieną dieną užeina negras... Atsisėda priebaro, užsisako viskio... Bare kapų tyla.. po kokių 10 minučių vienas italas neiskentes sako : - Klausyk nygeri.. o tu žinai kodėl tu visas juodas o tavo rankų plaštakos baltos? - Ne atsako negras, nežinau - Ogi todėl, kad kai mes tave dažėme tu rankomis į sieną buvai atsirėmęs Baras lūžta.. Po kelių minučių tas pats italas vėl klausia: - Nigeri a nigeri o tu žinai kodėl tu juodas o tavo padai balti ? - Ne nežinau, sako negras - Ogi todėl, kad kai tave mes dažėme tu juk stovėjai.. Visas baras išlūžo vėl.. Čia negras baigė gerti viskį.. numetė pinigus ( tipo atsiskaitė ) Ir sako tam pačiam italui: - O tu žinai kodėl tu visas baltas o tavo šiknos skylė juoda? - Nu ne nežinau sako italas - Ogi todėl, kad kai aš tave dariau man dar dažai nebuvo išdžiūvę......

Balsavimas

Ar svetainei Patiekalai.lt jau laikas keistis?
Taip, nes yra geresnių tokio tipo svetainių
Taip, galėtumėte apie tai pagalvoti
Ne, nereikia ir taip gerai
Man tas pats


Pasiūlyk temą