Patiekalai.lt

Paieška tinklapyje: Išplėsta paieška

Restoranai


Restorano informacijos peržiūra:

La Mama (Vilnius)

Adresas: Didžioji g. 28, II Aukštas
Telefono nr.: 8 5 2609009
Faksas: 8 5 2609033
Aukščiausios klasės, prabangus restoranas „La Mamà“ įsikūręs vienoje iš gražiausių Vilniaus vietų – Senamiestyje prie Rotušės. „La Mamà“ meniu išskirtinis, gausus ir įvairus. Galite save palepinti jūros gėrybėmis: ant grotelių keptais šviežiais omarais, šviežiomis austrėmis, midijomis baltojo vyno padaže, virtu aštuonkoju, įvairių rūšių, išradingai patiekiamomis krevetėmis. Jei maisto gaminimas Jums malonumas – užsisakykite mėsos ir jūros gėrybių fondiu su sultiniu – galėsite mėgautis maisto ruošimu restorane tiesiog prie staliuko. Jei vis dėl to eksperimentai ne Jums - restoranas „La Mamà“ – puiki vieta pasimėgavimui skaniais bei išradingai paruoštais žuvies patiekalais, paukštiena ar ant grotelių kepata mėsa... Negalima nepaminėti, kad restorane „La Mamà“ prie kiekvieno patiekalo nurodytas someljė rekomenduojamas vynas. Turite savo mėgstamą vyną, o galbūt norite išbandyti naują vyną? Tuomet peržvelkite restorano vynų sąrašą – „La Mamà“ siūlo virš 300 rūšių baltojo ir raudonojo vyno iš viso pasaulio – Argentinos, Prancūzijos, Ispanijos, Italijos, Australijos, Čilės, Gruzijos, Izraelio, JAV, Kanados, Naujosios Zelandijos, Pietų Afrikos Respublikos, Portugalijos, Vokietijos. Vynų gausybėje savo mėgstamą vyną atras net reikliausias vyno Žinovas. Restorane “La Mamá” galite švęsti asmenines ar firmos šventes - restorane yra 2 banketinės salės: Mažesnėje salėje vienu metu galime aptarnauti iki 85 sėdinčių svečių ir apie 200 žmonių furšetą. Didesnėje salėje vienu metu galime aptarnauti iki 400 žmonių furšetą ir apie 200 sėdinčių svečių. Taip pat aptarnaujame ir išvežamuosius banketus ar/ir furšetus visoje Lietuvoje. Restorane “La Mamá” nuo 12 iki 17 valandos galima užsisakyti dienos ar verslo pietus, o vakarais užsukti prašmatnios vakarienės, paklausyti ramios muzikos, pasibūti su svečiais ir išgerti taurę gero vyno. Restorane ketvirtadienio – šeštadienio vakarais groja gyva muzika, nes „La Mamá“ seniausias interjero akcentas – antikvarinis, restauruotas XIXa. fortepijonas, kuriuo kelis vakarus, per savaitę groja profesionalūs muzikantai. Taip pat galite išvysti antikvarinį vyno kamščiatraukį...

El.pašto adresas: restoranas@lamama.lt
Internetinis puslapis: http://www.lamama.lt
Darbo valandos:
Kategorija: Restoranai, Pobūviai, Pobūviai
Virtuvės: Europos, Europos, Europos.
Vietų: 85
Salių: 2
Vidutinė dienos pietų kaina: 20
Nuolaidų kortelė: Yra

- Internetinė svetainė
- Vieta vaikams
- Nemokamas automobilio stovėjimas
- Atsiskaitymas kreditine kortele
- Dienos pietūs
- Kondicionierius
- Pritaikyta neįgaliesiems
- Nuolaidos studentams
- TV
- Nakvynė
- Pobūviai
- Pirtis
- Kubilas

Nuotraukų galerija:
Grįžti atgal į restoranų sąrašą

Prisijungimas

Naujausi receptai

Restoranai

Atsitiktinis patarimas

Rekomenduojama knyga

Kol kas mūsų duomenų bazėje nėra nei vienos knygos.

Restoranų paieška pagal virtuves
Šiandien vardadienius švenčia:

Marcelis, Norgailas, Norgailė.

Pasveikink!

Anekdotas

Mama užėjusi į dukters kambarį pamatė tvarkingai paklotą lovą, sutvarkytą kambarį. Lovos centre gulėjo vokas su užrašu mamai. Mama atvėrė voką ir pradėjo skaityti drebančiomis rankomis:
“Brangioji mama, aš tikrai atsiprašau ir apgailestauju, kad rašau tau šį laišką. Aš pabėgau iš namų su savo nauju vaikinu, kadangi nenorėjau, kad man su tėčiu iškeltumėte sceną. Aš atradau aistrą Achmedui, jis toks nuostabus su savo auskarais, tatuiruotėmis, barzda ir baikerio darbužiais. Bet tai ne tik aistra, aš esu nėščia ir Ahmedas sako, kad mes kartu busime labai laimingi. Jis turi vagonėlį miške ir krūvą malkų visai žiemai. Jis nori su manimi turėti daugiau vaikų, apie tai svajoju ir aš. Jis išmokino mane, kad marihuana iš tikrųjų niekam nekenkia ir mes ja norime auginti sau ir taip pat ją su jo draugais keisti į kokainą ir ekstazi. Dabar aš meldžiu mokslo, kad jis atrastu vaistus nuo AIDS tam, kad Ahmedas jaustųsi gerai: jis tikrai nusipelnė to!!! Mama nesijaudink man dabar jau 15 metu ir aš žinau, kaip savimi pasirūpinti. Kada nors aš tave tikrai aplankysiu ir supažindinsiu su tavo anūkais.
Tavo duktė, Jurga
P.S. Viskas, ką parašiau yra melas. Aš pas kaimyną. Aš tik norėjau priminti, kad gyvenime yra blogesnių dalykų nei mano pažymių knygutė rašomojo stalo stalčiuje. Mama aš tave myliu. Paskambink, kai bus saugu sugrįžti i namus.”

Balsavimas

Ar svetainei Patiekalai.lt jau laikas keistis?
Taip, nes yra geresnių tokio tipo svetainių
Taip, galėtumėte apie tai pagalvoti
Ne, nereikia ir taip gerai
Man tas pats


Pasiūlyk temą