Patiekalai.lt

Paieška tinklapyje: Išplėsta paieška

Žodynas


Kadagys


Tai visžalis spygliuotis krūmas. Vaistams renkami kadagio vaisiai.
Iš kadagio uogų gaminamas eterinis aliejus dirgina inkstus, todėl nuoviro negalima gerti sergant inkstų ligomis. Yra žmonių, kuriems šis preparatas gali sukelti virškinamojo trakto sutrikimų, vėmimą. Nėščioms moterims geriau nevartoti kadagio uogų ar iš jų gaminamų produktų.
Kadagio uogose yra daug dervinių medžiagų, todėl jų negalima valgyti, bet jos tinka mėsos, žuvies patiekalams, alui ar girai paskaninti. Kadagys išskiria daug fitoncidų, todėl labai švarina orą. Dėl savito, malonaus eterinių aliejų kvapo naudojamas parfumerijoje.

Prisijungimas

Naujausi receptai

Restoranai

Atsitiktinis patarimas

Rekomenduojama knyga

Kol kas mūsų duomenų bazėje nėra nei vienos knygos.

Restoranų paieška pagal virtuves
Šiandien vardadienius švenčia:

Gabrielius, Mykolas, Rapolas, Kęsgailas, Kęsgailė, Michalina, Mykolė.

Pasveikink!

Anekdotas

Ateina mokytoja į klase ir klausia: - Kas žino kodėl plekšnė tokia plokščia? Visi pakelia rankas, o mokytoja parodo į Marytę. Marytė atsako: - Plekšnė tokia plokščia todėl, kad pasislėptų jros dugne Mokyotja sako: - Teisingai Maryte, šaunuolė, 10-tukas tau. Nu Petriukas kelia vis ranką, mokytoja pakviečia jį, sako - Nu Petriuk atsakyk! Petriukas: - Plekšnė plokščia todėl, kad ją dulkino banginis!... Mokytoja: - LAUK PETRIUK IŠ KLASĖS!!! Išeina petriukas iš klasės... Mokytoja: - Vaikai, pasakykite kodėl pas vėžį tokios didelės akys?, - ir tada pakviečia Petriuką, kad jis paklausytų atsakymų ir pats po to atsakytų. Ateina Petriukas, o mokytoja pakviečia Marytę... Marytė: - Pas vėžį tokios didelės akys todėl, kad jis viską matytų purviname vandenyje. Mokytoja: - Tesinigai!, o dabar Petriuk tu pasakyk, kodėl pas vėžį tokios didelės akys. Petriukas: - Nu kaip... jis gi matė kaip banginis dulkina plekšnę...."

Balsavimas

Ar svetainei Patiekalai.lt jau laikas keistis?
Taip, nes yra geresnių tokio tipo svetainių
Taip, galėtumėte apie tai pagalvoti
Ne, nereikia ir taip gerai
Man tas pats


Pasiūlyk temą