Patiekalai.lt

Paieška tinklapyje: Išplėsta paieška

Žodynas


Kviečių želmenų sultys


Jos suteikia energijos, šalina iš organizmo toksinus, stiprina imuninę sistemą. Sultimis galima valyti odą, ją minkštinti, ji gydo saulės nudegintą odą. Daiginti geriausia žieminius kviečius. Juos praplauti ir 12 valandų pamirkyti plačiame stiklainyje pridengus. Tada nupilti vandenį ir palikti dar 12 valandų, kad grūdai sudygtų. Pasiruošti lovelių, ant dugno paberti žemių (2 cm sluoksnį), kad daigai galėtų įsišaknyti. Išbrinkusius ir sudygusius kviečius paberti ant žemes ir lovelius pridengti polietileno plėvele, kol kviečiai išleis šaknis. Po 3 parų plėvelę galima nuimti. Želmenis nuolat drėkinti, jie nemėgsta tiesioginių saulės spindulių. Per 10-14 dienų jie sužaliuos. Pjauti aštriu peiliu arba kirpti žirklėmis arčiau šaknų. Paskui sumalti mėsmale ar sulčiaspaude. Iš 100 gr kviečių želmenų galima išspausti 60-70 gr sulčiu. Rekmenduojama paros dozė- 30-40 gr. Ką tik išspaustos sultys vertingos tik apie 1 valandą.

Prisijungimas

Naujausi receptai

Restoranai

Atsitiktinis patarimas

Rekomenduojama knyga

Kol kas mūsų duomenų bazėje nėra nei vienos knygos.

Restoranų paieška pagal virtuves
Šiandien vardadienius švenčia:

Gabrielius, Mykolas, Rapolas, Kęsgailas, Kęsgailė, Michalina, Mykolė.

Pasveikink!

Anekdotas

Siaubingos metereologinės sąlygos, pūga, plikledis. Pilotas vos vos pakelia lėktuvą, metras po metro, pagaliau pasiekia reikiamą aukštį ir atsilošęs kėdėje sako:
- Ak, dabar kavos ir mineto…
Šią frazę girdi visas salonas, nes jis pamiršo įšjungti garsą. Stiuardesė greitai nubėga į kabiną pasakyti jam, kad išjungtų, o pakeliui vienas keleivis sako:
-Ir kavos, kavos nepamirškite…

Balsavimas

Ar svetainei Patiekalai.lt jau laikas keistis?
Taip, nes yra geresnių tokio tipo svetainių
Taip, galėtumėte apie tai pagalvoti
Ne, nereikia ir taip gerai
Man tas pats


Pasiūlyk temą