Patiekalai.lt

Paieška tinklapyje: Išplėsta paieška

Žodynas


Obuoliai


Obuolys - sultingasis, netikrasis vaisius su 3-5 lizdais ir 2-3 sėklomis lizde. Prinokę obuoliai būna raudoni, geltoni, žalsvi ar įvairiaspalviai. Vaisiaus luobelė labai plona, minkštimas sultingas, be sukietėjusių ląstelių. Obuolių vaisius taip pat augina kriaušė, svarainis.

Iš obuolių spaudžiamos sultys, jie dažnai naudojami pyragams ir kitiems kepiniams.

Lietuvoje savaime auga viena rūšis - miškinė obelis (Malus sylvestris), keletas auginama, išvesta daug veislių.lt.wikipedia.org

Prisijungimas

Naujausi receptai

Restoranai

Atsitiktinis patarimas

Rekomenduojama knyga

Kol kas mūsų duomenų bazėje nėra nei vienos knygos.

Restoranų paieška pagal virtuves
Šiandien vardadienius švenčia:

Mikalojus, Bilmantas, Norvydė.

Pasveikink!

Anekdotas

Kas būtų, jeigu arklys prarytų kopėčias ? Taptų žirafa. Kodėl žirafos toks ilgas kaklas ? Todėl, kad galva labai toli. Ką gausime sukryžminę žirafą su šuniu ? Hibridą, galintį aploti žemai skrendančius lėktuvus. ö Guli didelis, panašus į maišą, iš “M” raidės. Kas ? Mamuto kojinė. Kaip sugauti raudoną mamutą? Reikia sugauti paprastą ir tol sukti aplink galvą, paėmus už straublio, kol mamutas paraudonuos. Kaip sugauti žalią mamutą? Su šia užduotimi nesun-kiai susidorosite, jeigu paaukosite keliolika kibirų žalių dažų. Kaip “suveikti” mėlyną mamutą, jeigu po ranka daugiau mamutų nėra? Reikia pakviesti žalią mamutą mėlyniauti. Pilkšvame fone dvi skylės. Kas? Mamuto straublys.

Balsavimas

Ar svetainei Patiekalai.lt jau laikas keistis?
Taip, nes yra geresnių tokio tipo svetainių
Taip, galėtumėte apie tai pagalvoti
Ne, nereikia ir taip gerai
Man tas pats


Pasiūlyk temą