Patiekalai.lt

Paieška tinklapyje: Išplėsta paieška

Tostai


Kategorija: Kiti

Šeimininkė pripylė butelį sulčių ir įpylė truputį cukraus, kad skanesnės būtų. Sultys pradėjo rūgti – buteliui ėmė šonus veržti. Šis samprotavo: –Kas geria sultis, o aš turiu kentėti..imsiu ir susprogsiu. –Nesprok,– subarė jį pro šalį lėkdama musė. –Šonai plyš ir pats galą gausi. –Teplyšta..bet užtat sultys išbėgs. –Padarysi šeimininkei nuostolį: cukrus, jos darbas niekais nueis. –kad man šonus labai veržia.. –pakentėk, išpils sultis ir šonų nebeskaudės.. –Nešdinkis su savo patarimais, aš sprogstu! Ir sprogo. Sultys išsiliejo..šeimininkė šviežių sulčių išspaudė, o butelio šukes sušlavė ir į šiukšlių konteinerį išmetė. Tad pakelkime taures ir nekeršykime nei sau, nei kitam.


Itraukti si tosta i mano favoritus

Prisijungimas

Naujausi receptai

Restoranai

Atsitiktinis patarimas

Rekomenduojama knyga

Kol kas mūsų duomenų bazėje nėra nei vienos knygos.

Restoranų paieška pagal virtuves
Šiandien vardadienius švenčia:

Andriejus, Ubaldas, Vaidmantas, Bitė, Andrius.

Pasveikink!

Anekdotas

Vieno žmogelio bute sugedo vandentiekis. Teko išsikviesti santechniką. O to žmogelio dukra buvo nulieta gražuolė. Ji santechnikui ir pakuždėjo į ausį:
- Jeigu tėvukas tave vaišintų importiniais gėrimais - negerk. Kai siūlys pinigus - neimk. Prašyk, kad duotų surūdijusį vinuką...
Santechnikas taip ir padarė: pašalino vandentiekio gedimą, gėrimų ir pinigų atsisakė, paėmė surūdijusį vinį ir išėjo. Buto šeimininkas apkabino dukrą ir sako:
- Šaunuole, tu, mano! Gerai čia mes jį apipi**m!

Balsavimas

Ar svetainei Patiekalai.lt jau laikas keistis?
Taip, nes yra geresnių tokio tipo svetainių
Taip, galėtumėte apie tai pagalvoti
Ne, nereikia ir taip gerai
Man tas pats


Pasiūlyk temą