Patiekalai.lt

Paieška tinklapyje: Išplėsta paieška

Žodynas


Metaxa (Brendis)


Metaxa 3*
Gamintojas: S&E&A Metaxa SA

Saulėtos dienos, skaidrus žėrintis vanduo, gaivus, kiek sūrokas vėjo dvelksmas. Tai žodžiai, kurie ne tik apibūdina klimatą, bet ir gyvenimo būdą. Būti tikru Viduržemio jūros pakrančių gyventoju - reiškia džiaugtis gyvenimu, bendrauti su žmonėmis ir, aišku, ilsėtis bei linksmintis. Vadovaujantis šiuo požiūriu, 1888 m. Pirėjuje buvo sukurtas gėrimas "Metaxa", kuris netruko tapti labai populiarus. Rezultatas: daugiau kaip 2000 valandų saulės šviesos kiekviename butelyje. "Metaxa 3*" unikalų skonį ir aromatą sukuria ne mažiau kaip 3 m. išlaikyti vynuogių vyno distiliatai, sumaišyti su kruopščiai atrinktų Egėjo jūros salų vynuogų muskatiniais vynais. Šis gaivus ir jaunas medaus spalvos gėrimas primena saulėje prisirpusias vynuoges. Tai puiki subtilaus aromato ir dieviško skonio harmonija. "Metaxa 3*" geriama viena, su ledu arba su kava, arbata. Tai puikus kokteilių priedas: karštą vasarą dieną mėgaukis "Metaxa", sumaišyta su toniku arba Ginger ale ir ledukais, o vėsų vakarą paįvairins deganti Metaxa, kuri ne tik sušildys, bet ir taps nepakartojamu ir stulbinančiu vakaro akcentu. Paruošimo būdas: "Metaxa" su žiupsneliu cukraus žaibiškai pakaitinama (bet neužverdama) turkiškos kavos samtelyje. Uždegtas mišinys pilamas į taures.

Butelio tūris: 0.7 l
Internetinis adresas: http://www.metaxa.com/
Kaina parduotuvėje apie: 38.00 Lt


Metaxa 5* Classic
Gamintojas: S&E&A Metaxa SA

Saulėtos dienos, skaidrus žėrintis vanduo, gaivus, kiek sūrokas vėjo dvelksmas. Tai žodžiai, kurie ne tik apibūdina klimatą, bet ir gyvenimo būdą. Būti tikru Viduržemio jūros pakrančių gyventoju reiškia džiaugtis gyvenimu, bendrauti su žmonėmis ir, aišku, ilsėtis bei linksmintis. Vadovaujantis šiuo požiūriu, 1888 m. Pirėjuje buvo sukurtas gėrimas "Metaxa", kuris netruko tapti labai populiarus. Rezultatas: daugiau kaip 2000 valandų saulės šviesos kiekviename butelyje.
"Metaxa 5* Classic" - tai klasikinė "Metaxa", gaminama sumaišius ne mažiau kaip 5 m. išlaikytus vynuogių vyno distiliatus, puikius muskatinius vynus ir paslaptingą augalinių priedų mišinį. Sodri medaus spalva puikiai dera su švelniu, brandžiu, saldžiu skoniu. "Metaxa 5*" geriama viena, su ledu arba su kava, arbata. Tai puikus kokteilių priedas: karštą vasarą dieną mėgaukis "Metaxa", sumaišyta su toniku arba Ginger ale ir ledukais, o vėsų vakarą paįvairins deganti Metaxa, kuri ne tik sušildys, bet ir taps nepakartojamu ir stulbinančiu vakaro akcentu. Paruošimo būdas: "Metaxa" su žiupsneliu cukraus žaibiškai pakaitinama (bet neužverdama) turkiškos kavos samtelyje. Uždegtas mišinys pilamas į taures.

Butelio tūris: 0.7 l
Internetinis adresas: http://www.metaxa.com/
Kaina parduotuvėje apie: 44.00 Lt


Metaxa 7*
Gamintojas: S&E&A Metaxa SA

Saulėtos dienos, skaidrus žėrintis vanduo, gaivus, kiek sūrokas vėjo dvelksmas. Tai žodžiai, kurie ne tik apibūdina klimatą, bet ir gyvenimo būdą. Būti tikru Viduržemio jūros pakrančių gyventoju reiškia džiaugtis gyvenimu, bendrauti su žmonėmis ir, aišku, ilsėtis bei linksmintis. Vadovaujantis šiuo požiūriu, 1888 m. Pirėjuje buvo sukurtas gėrimas "Metaxa", kuris netruko tapti labai populiarus. Rezultatas: daugiau kaip 2000 valandų saulės šviesos kiekviename butelyje. "Metaxa 7*" - tai subtilus aukščiausios rūšies Atėnuose išaugintų vynuogių ir geriausių išlaikytų muskatinių vynų mišinys. Šis gėrimas išsiskiria aukso spalva, patraukliu muskatinių vynuogių aromatu, švelniu, brandžiu skoniu su vanilės poskoniu. "Metaxa 7*" geriama viena, su ledu arba su kava, arbata. Tai puikus kokteilių priedas: karštą vasarą dieną mėgaukis "Metaxa", sumaišyta su toniku arba Ginger ale ir ledukais, o vėsų vakarą paįvairins deganti Metaxa, kuri ne tik sušildys, bet ir taps nepakartojamu ir stulbinančiu vakaro akcentu. Paruošimo būdas: "Metaxa" su žiupsneliu cukraus žaibiškai pakaitinama (bet neužverdama) turkiškos kavos samtelyje. Uždegtas mišinys pilamas į taures.

Butelio tūris: 0.75 l
Internetinis adresas: http://www.metaxa.com/
Kaina parduotuvėje apie: 77.00 LtMetaxa Grand Olympian Reserve
Gamintojas: S&E&A Metaxa SA

Tai aukščiausios kokybės Metaxa, gaminama sumaišius vidutiniškai 15 m. išlaikytus vynuogių vyno distiliatus. Tamsiai geltono gintaro spalva, subtili ir gerai suderinta kvapų puokštė, švelnus visapusiškas brandus skonis – tai gėrimo savybės, kurias vertina vartotojas.

Butelio tūris: 0.7 l
Internetinis adresas: http://www.metaxa.com/
Kaina parduotuvėje apie: 97.00 Lt
Metaxa Private Reserve

Gamintojas: S&E&A Metaxa S. A.

"Metaxa Private Reserve" kviečia pajusti intriguojančią skonio paslaptį ir Viduržemio jūros dvelksmą. Unikalus gamybos būdas ir Graikijos bei Viduržemio pakrančių vynininkystės tradicijos išskiria "Metaxa Private Reserve" iš kitų aukštos kokybės alkoholinių gėrimų ir suteikia jam ypatingą vietą gėrimų pasaulyje. Elegantiškas krištolinis butelis, talpinantis "Metaxa Private Reserve", bei unikali pakuotė, pabrėžianti nuostabią tamsaus gintaro spalvą, visiškai atitinka aukštą šio gėrimo kokybę.
"Metaxa Private Reserve" gamyboje naudojami distiliatai, kurių amžius siekia 30 metų. Gėrimo aromatas pilnai subalansuotas, jame juntamas medžio atspalvis. Tai svaraus stoto, sodraus skonio gėrimas.

Prisijungimas

Naujausi receptai

Restoranai

Atsitiktinis patarimas

Rekomenduojama knyga

Kol kas mūsų duomenų bazėje nėra nei vienos knygos.

Restoranų paieška pagal virtuves
Šiandien vardadienius švenčia:

Arnoldas, Fridrikas, Tautvilas, Eimantė, Kamilis, Ervinas.

Pasveikink!

Anekdotas

Sėdi zuikis ant kelmelio ir rašo diplominį. Prieina lapė ir klausia:
- Ką čia rašai?
- Diplomini.
- Kokia tema?
- Kaip zuikiai lapes ėda.
- Taip nebūna.
- Būna, einam parodysiu.
Po kiek laiko zuikis vėl sėdi ir rašo diplominį. Ateina vilkas ir klausia:
- Ką čia rašai?
- Diplominį.
- Kokia tema?
- Kaip zuikiai vilkus ėda.
- Taip nebūna.
- Būna, einam parodysiu.
Po kiek laiko zuikis vėl sėdi ir rašo diplominį. Ateina meška ir klausia:
- Ką čia rašai?
- Diplominį.
- Kokia tema?
- Kaip zuikiai meškas ėda.
- Taip nebūna.
- Būna, einam parodysiu. Nueina, o ten liūtas, šalia lapės ir vilko kaulai guli.
Moralas: Nesvarbu kokia diplominio tema, svarbu kas vadovas :)

Balsavimas

Ar svetainei Patiekalai.lt jau laikas keistis?
Taip, nes yra geresnių tokio tipo svetainių
Taip, galėtumėte apie tai pagalvoti
Ne, nereikia ir taip gerai
Man tas pats


Pasiūlyk temą