Patiekalai.lt

Paieška tinklapyje: Išplėsta paieška

Žodynas


Ozone vodka


Tiems, kas jaučiasi madingi ir novatoriški, vertina įdomų laisvalaikį bei aktyvų dalyvavimą siūlome paragauti išskirtinės degtinės OZONE. OZONE degtinę UAB „Mineralinių vandenų“ užsakymu pagamino didžiausias Lietuvoje stipriųjų alkoholinių gėrimų gamintojas „Stumbras“.
OZONE vodka - pirmoji mūsų šalyje pasirodžiusi degtinė, kuri savo sudėtyje turi taip vadinamą beskonį ir bekvapį ALCOSOFT priedą. Įvairiais medicininiais tyrimais įrodyta, kad ALCOSOFT padeda išvengti intoksikacijos ir mažina kenksmingą alkoholio poveikį organizmui.

„OZONE vodka" puikiai įvertina ir tarptautinių ekspertų:
2005 metų lapkritį "OZONE vodka" viename prestižiskiausių alkoholinių gėrimų konkursų, vykusiame JAV Čikagos institute „Beverage Testing Institute“ apdovanota sidabro medaliu, 2006 m. balandžio mėn. Belgijoje vykusiame Tarptautiniame skonio ir kokybės institute "Superior Taste Award 2006" degtinei „OZONE“ suteikta 1 žvaigždė, o tą patį mėnesį JAV „San Francisco world spirits competition 2006” konkurse iškovojo prestižinį apdovanojimą – sidabro medalį.
2006 metų birželio mėn. Lietuvos komunikacijos agentūrų asociacijos (KOMAA) surengto festivalio “ADrenalinas”metu „OZONE vodka“ buvo apdovanota sidabro strėle už pakuotės dizaino sprendimą.

Degtinę OZONE turėtų pamėgti tie, kurie mėgsta linksmintis, bendrauti ir dūkti klubuose, įvairiuose vakarėliuose. Su šia degtine galima praleisti įdomų, linksmą bei aktyvų laisvalaikį.
Naujoji degtinė turi ir labai originalią pakuotę. Ją sudaro išskirtinis GUALA kamštelis bei tamsoje florescuojanti etiketė, iš kurios net ir tamsiausiame klube galima atskirti šį alkoholinį gėrimą.
OZONE degtinės kokybiškumą įrodo jos ypatingas gamybos procesas. Ji yra pagaminta iš grūdinio rektifikuoto LIUKS rūšies spirito ir specialiai paruošto vandens. Neabejotina kokybė ir pakuotės minimalizmas komunikuoja geriausias degtinės OZONE savybes. Tai unikali ir kol kas vienintelė tokia degtinė Lietuvoje!

Naujiena „Ozone Vodka & Melon” – įstabaus melionų skonio ir gaivaus aromato degtinė vertinantiems aukščiausią kokybę ir sekantiems madą. Ypač malonu mėgautis gryna su ledu arba maišant kokteiliuose.

0,5 l kaina parduotuvėje 12,99 – 13,99 Lt
Ozone Vodka 40%
Ozone Vodka&Melon 38%

Prisijungimas

Naujausi receptai

Restoranai

Atsitiktinis patarimas

Rekomenduojama knyga

Kol kas mūsų duomenų bazėje nėra nei vienos knygos.

Restoranų paieška pagal virtuves
Šiandien vardadienius švenčia:

Osvaldas, Romanas, Vilgardas, Žygimantė, Romas.

Pasveikink!

Anekdotas

-Kelneri, ar mano sumuštinio suteptos abi pusės? -Ne, savaime suprantama, tik viena. -Tada būk geras, parodyk,kuri...

Balsavimas

Ar svetainei Patiekalai.lt jau laikas keistis?
Taip, nes yra geresnių tokio tipo svetainių
Taip, galėtumėte apie tai pagalvoti
Ne, nereikia ir taip gerai
Man tas pats


Pasiūlyk temą